1

Збірна України U-18 стала переможцем міжнародного турніру в Угорщині

Команда Олега Ігнатьєва виграла всі 3 поєдинки на турнірі

ФХУ

У Будапешті завершився міжнародний хокейний турнір Кубок Чотирьох націй. У фінальному поєдинку юніорська збірна команда України здобула перемогу над першою командою Угорщини (червоні) з розгромним рахунком 5:1.

Наша команда дуже впевнено розпочала гру, за перші вісім хвилин відправивши у ворота господарів три шайби.

У середині заключного періоду угорцям вдалося відновити натяк на інтригу, проте заключне слово було за нашою командою. Шайби двох Богданів – Арабова та Середницького – встановили остаточний рахунок гри на табло.

Таким чином українська збірна після дворічної перерви знову стала переможцем Кубку Чотирьох націй. Свій наступний турнір команда Олега Ігнатьєва проведе у лютому в Польщі, де поміряється силами з місцевою збірною, а також Угорщиною та Австрією U19.

У квітні «синьо-жовті» братимуть участь у домашньому чемпіонаті світу у Києві.

Україна U18 – Угорщина U18 – 5:1 (3:0; 0:0; 2:1)

30 грудня 2017 року, 15:00. Арена «Tüskecsarnok», Будапешт

Склад України: Оганджанян. Бабчук – Табашник, Васильєв – Кругляков, Грицюк – Будько, Михальчук – Іващенко. Халін – Сиротенко – Морозов, Панов – Даниленко – Арабов, Середницький – Миклуха – Матейченко, Євтухов.
Голи: 1:0. Матейченко (Кругляков, 4:35), 2:0. Даниленко (Матейченко, Іващенко, 6:27), 3:0. Халін (Морозов, Сиротенко, 7:50), 3:1. Кедвеш (Богешич, 49:33), 4:1. Арабов (56:09), 5:1. Середницький (Миклуха, Матейченко, 56:33).
Штраф: 8 – 24
Кидки: 50 – 15