| Обновлено 10 декабря 2017, 09:32
850
0

Українська молодіжка програла одноліткам зі Словенії

Синьо-жовті змогли закинути лише одну шайбу, тоді як суперники вразили ворота Богдана Дьяченка тричі

850
0
fhu.com.ua
Стартовий поєдинок на молодіжному чемпіонаті світу українській команді випало грати проти господарів змагання – словенців.
Натхненні підтримкою своїх вболівальників та приїздом задрафтованого «Пітсбургом» Яна Дрозга, господарі турніру діяли першим номером. Але якщо у першому періоді нашій команді вдалося уникнути помилок в обороні, то друга 20-хвилинка принесла кілька неприємних миттєвостей синьо-жовтим.

В самому дебюті другого періоду наша команда позиційно помилилася при обороні власних воріт і Ян Дрозг з близької відстані заштовхав шайбу у сітку. За 5 хвилин той же Дрозг чудовим кидком з улюбленої позиції Олександра Овєчкіна вдруге вразив ворота Богдана Дьяченка.

Після цього українська команда заграла активніше і ще до перерви зуміла одну шайбу відквитати. Олександр Пересунько потужно кинув у ближній кут, а Дмитро Щербаков вдало зіграв на добиванні.

Здавалося, що у заключному ігровому відрізку українська команда відновить паритет у грі і побореться за перемогу. Тим більше, що Андрій Срюбко під час перерви вніс певні корективи у гру. Проте всі плани нашої команди зламала прикра шайба Яки Содьї. Синьо-жовті «обрізалися» в чужій зоні, Рок Капель протягнув шайбу до нашої зони, прострілив на Содью, який в один дотик переправив ігровий снаряд в дальній кут воріт Богдана Дьяченка.

Як не намагалася наша команда, але реалізувати свої подальші моменти так і не змогла. Хоча хороші шанси для взяття воріт мали Мазур, Коваленко та Денискін.

Завтра наша команда проведе матч проти польських однолітків, які сьогодні не залишили шансів Італії – 9:4.

Україна U20 – Словенія U20 – 1:3 (0:0; 1:2; 0:1)

Судді: А. Шрьодер (Німеччина), М. Ферворнер (Австрія), Й. Мертен (Німеччина)
Склад України: Дьяченко. Ординський – Горлушко, Логач – Табашник, Григор’єв – Козачук, Фірсов. Пересунько – Мазур – Щербаков, Денискін – Коваленко – Мостовий, Ступак – Кривошапкін – Морозов, Чорний – Даниленко – Лєсніков, Рубан.
Голи: 0:1. Дрозг (Урюкало, Штурм, 21:12), 0:2. Дрозг (Юговіч, Штурм, 26:55 – більш.), 1:2. Щербаков (Пересунько, 37:19 – більш.), 1:3. Содья (Капель, 40:27)
Штраф: 6 – 8
Кидки: 26 – 39
Найкращі гравці: Щербаков – Дрозг.