Украинская сборная отыгралась с 0:2, но проиграла в «лотерее»

3727
6
pzhl.tv

В Катовіце національна збірна команда України провела другий матч в рамках міжнародного хокейного турніру Euro Ice Hockey Challenge. Цього разу підопічним Олександра Савицького протистояли господарі змагання – поляки.

З перших же секунд поєдинку господарі, окрилені підтримкою своїх вболівальників, понеслися атакувати ворота Едуарда Захарченка. Вже на 65-й секунді зустрічі Мацей Урбановіч заштовхав шайбу в сітку наших воріт. Щоправда, розгледіти цей момент арбітри змогли лише після тривалого відеоперегляду. Після закинутої шайби тиск польських хокеїстів на наші ворота лише посилився. Логічним підсумком активної гри суперника стала шайба Патріка Вайди, закинута у більшості.

Початок другої 20-хвилинки теж був за поляками. Підопічні Яцека Плахт и втратили чудовий шанс збільшити свою перевагу, адже Едуард Захарченко врятував нашу команду після виконання Капіцою штрафного кидка. Цей момент надихнув українців на активну гру. Починаючи з середини другого періоду і практично до завершення матчу синьо-жовті володіли ігровою перевагою. Голи не змусили себе довго чекати: Шаміль Рамазанов продемонстрував якість свого кистьового кидка, а Віктор Захаров опинився в потрібному місці в потрібний час.

Були шанси у нашої команди не доводити справу спочатку до овертайму, а потім і післяматчевих кидків. Але голкіпер польської команди Мюррей грав бездоганно, а інколи на допомогу господарям льоду приходив каркас воріт.

Нічия в основний та додатковий час більше потішила польську збірну. А в серії кидків для визначення переможця гри вдача теж була на боці команди Яцека Плахти. Долю гри вирішив єдиний точний кидок Патрика Вронки. Спроби ж Віталія Ляльки, Артема Бондарєва та Дмитра Німенка успіху нашій збірній не принесли.

Завтра українська команда завершить свої виступи на турнірі матчем проти Словенії. Балканці наразі з двома перемогами очолюють турнірну таблицю змагання.

Польща – Україна – 3:2 Б (2:0; 0:1; 0:1; 0:0; 1:0)

Склад України: Захарченко. Побєдоносцев – Ігнатенко, Петрухно – Алексюк, Таран – Мельников, Варивода – Романенко. Рамазанов – Шафаренко – Захаров, Лялька – Буценко – Бабинець, Німенко – Бондарєв – Чердак, Гаврік, Чернишенко.

Голи: 1:0. Урбановіч (1:05), 2:0. Вайда (Вронка, Паш’ют, 16:07 – більш.), 2:1. Рамазанов (Варивода, Чернишенко, 31:17 – більш.), 2:2. Захаров (Шафаренко, Побєдоносцев, 47:14), 3:2. Вронка (вирішальний кидок)

Нереалізований штрафний кидок: Капіца (27:32)

Штраф: 14 – 6

Кидки: 52 – 40