0

Украинские юниоры проиграли соперникам из Польши

Команда Олега Игнатьева провела спарринг в Броварах

Юніорська збірна команда провела перший поєдинок в сезоні 2016-2017 років. Команда Олега Ігнатьєва у Броварах зустрічалася з однолітками із Польщі.

Натхненні підтримкою трибун, українці з перших секунд матчу полетіли в атаку. За перші дві хвилини наша команда щонайменше тричі мала можливість відкрити рахунок. Втім усі зусилля українців нівелював голкіпер поляків Оскар Прокоп.

Але й він виявився не в змозі допомогти своїй команді на третій хвилині матчу, коли Артем Матейченко використав передачу Олександра Пересунька і відправив шайбу у сітку воріт. До завершення першого періоду наша команда мала ще кілька нагод для взяття воріт, проте Прокоп діяв дуже надійно. Натомість поляки свою рідкісну нагоду використали і зрівняли рахунок.

Другий період команда Олега Ігнатьєва розпочала не дуже вдало. Поляки спочатку вийшли вперед, а потім закинули й третю шайбу. Тривалий час наша команда шукала ключі до воріт суперника, проте на заваді атакувальних зусиль українців ставав Оскар Прокоп. Наприкінці другого періоду нашій команді вдалося скоротити рахунок до мінімуму , але через хвилину польська команда відновила різницю в рахунку у дві шайби.

Заключний період українська команда провела в зоні суперника. Проте знайти ключі до воріт суперника підопічним Олега Ігнатьєва так і не вдалося. Натомість польська команда отримала можливість проводити контратаки, одна з яких завершилась взяттям воріт.

Підсумковий рахунок матчу – 2:5. Завтра команди проведуть повторний поєдинок. Початок матчу об 11:00.

Україна U18 – Польща U18 – 2:5 (1:1; 1:3; 0:1)

3 листопада 2016 року, 19:00. Арена «Термінал»

Судді: О. Говорун, С. Хараберюш, І. Хохлов

Склад України U18: Оганджанян. Горлушко – Козачук, Воронін – Логач, Кривошапкін – Фірсов, Савченко – Бабчук. Шиманський – Ступак – Поліщук, Печерських – Мороз – Лесніков, Матейченко – Пересунько – Морозов, Гуменюк – Арабов – Сереженко.

Голи: 1:0. Матейченко (Пересунько, 2:21), 1:1. Сольтис (5:43), 1:2. Камінскі (Клочек, Радзєнчак, 21:50), 1:3. Йожвик (Муларчик, Новорита, 23:35 – більш.), 2:3. Пересунько (Матейченко, Морозов, 33:07), 2:4. Мазуркєвіч (Ворва, Гружла, 34:31), 2:5. Тичинскі (49:42).

Штраф: 24 – 12