Украина уступила Словении в заключительном матче Еврочелленджа

Словенцы стали победителями турнира

1445
1
fhu.com.ua

Національна збірна команда України завершила свої виступи на турнірі Euro Ice Hockey Challenge у Польщі.

В заключному матчі турніру наша команда зустрічалась з представником топ-дивізіону – Словенією. Українська збірна протягом тривалого часу на рівних змагалася із суперником, проте у заключному періоді серія вилучень гравців нашої збірної призвела до того, що словенці змогли збільшити свою перевагу.

Перший період пройшов у рівній боротьбі, але дві грубі помилки захисту нашої команди призвели до взяття вотір Едуарда Захарченка. У другій 20-хвилинці наша команда заволоділа ініціативою та відіграла одну шайбу. У підопічних Олександра Савицького було кілька нагод для того, щоб зрівняти рахунок, але вдача відвернулась від нашої команди та посміхнулась супернику.

На початку третього періоду українці вдруге наблизились до суперника на відстань однієї шайби. Втім зрівняти рахунок нашій збірній так і не вдалося. Натомість словенці своїми шансами скористались і довели матч до перемоги. В результаті словенці здобули третю перемогу на турнірі та стали його переможцями.

Україна – Словенія – 2:6 (0:2; 1:1; 1:3)

Склад України: Захарченко. Побєдоносцев – Ігнатенко, Петрухно – Алексюк, Таран – Мельников, Варивода – Романенко. Німенко – Шафаренко – Захаров, Лялька – Буценко – Бабинець, Гаврік – Чернишенко – Рамазанов, Бондарєв – Чердак.

Голи: 0:1. Гебар (Претнар, Анкерст, 4:51), 0:2. Д. Родман (Урбас, 17:43 – більш.), 1:2. Буценко (Лялька, Бабинець, 25:19), 1:3. Верліч (Урбас, Тавжей, 38:06 – більш.), 2:3. Бабинець (Лялька, 40:55), 2:4. Панце (Претнар, Подліпнік, 44:35), 2:5. Подліпнік (Гебар, Коблар, 56:32), 2:6. Претнар (Коблар, Голічіч, 58:38 – більш.)

Штраф: 24 – 22

Кидки: 25 – 47