4993
8

Донбасс вырывает победу у Дженералз в буллитной серии

Дончане берут вторую победу в серии

Повторний поєдинок фінальної серії у Дружківці став не менш захоплюючим, ніж учорашнє протистояння «Донбасу» та «Дженералз».

На початку зустрічі у вболівальників сталося певне дежавю: ланка Ігоря Шаманського, як і у вчорашній зустрічі, відкрила рахунок. Це Олександр Побєдоносцев потужно вистрілив від синьої лінії, заставши зненацька Євгена Царегородцева. Втім цього разу на перерву киянам у статусі лідера піти не вдалося. Сергій Бабинець був зупинений недозволеним прийомом, через що арбітри призначили штрафний кидок. 15-й номер донеччан Едуарда Захарченка в цій ситуації переграв.

Наприкінці другої 20-хвилинки гості знову вийшли вперед. Це Микола Коляда вдало кинув з-під захисника. Але все той же Бабинець зіпсував настрій київській команді, скориставшись позиційною помилкою захисників «генералів».

Вперше в історії фінальних серій чемпіонату України команди вдруге змушені були з’ясовувати сильнішого у додатковій 5-хвилинці. Цього разу голкіпери помилок не припускалися й справа дійшла до хокейної лотереї. Тривалий час польовим гравцям не вдавалося переграти воротарів. Лише дев’ятий кидок (у виконанні Віктора Шахворостова) став результативним. Відразу ж інтригу в протистояння повернув Микола Коляда. Тут же Євген Нікіфоров знову виводить «Донбас» вперед. Рятувати ситуацію знову пішов Коляда, проте вдруге переграти Царегородцева молодому нападаючому не вдалося.

У підсумку «Донбас» завершив домашню частину фінальної серії двома нехай і важкими, але перемогами. «Дженералз» спробує розмочити рахунок у серії вже у середу, коли команди зустрінуться на льоду київського Палацу спорту.

«Донбас» – «Дженералз» – 3:2 Б (1:1; 0:1; 1:0; 0:0; 1:0)

27 березня 2016 року, 16:00. Арена «Альтаїр»

Судді: М. Урда, О. Глуховський, А. Бакуменко, В. Качан

Донбас: Царегородцев. Толстушко – Таран, Карп – Горбань, Петрухно – Вол. Алексюк, Катрич – Григор’єв. Нікіфоров – Буценко – Бабинець, Журун – Докшин – Кочетков, Чердак – Варламов – Захаров, Куцевич – Кузьмік – Шахворостов.

Дженералз: Е. Захарченко. Афанасьєв – Толкунов, Шпак – Побєдоносцев, Боєвих – Скрипець, Татаренко – Д. Хонін. Кіча – Гніденко – Караульщук, І. Савченко – Шаманський – Слюсар, Безуглий – Вал. Алексюк – Тимченко, Секірко – Мельников – Коляда.

Голи: 0:1. Побєдоносцев (Шаманський, І. Савченко, 3:24), 1:1. Бабинець (16:14 – штрафний кидок), 1:2. Коляда (Побєдоносцев, Д. Хонін, 34:32), 2:2. Бабинець (Толстушко, Вол. Алексюк, 49:37), 3:2. Нікіфоров (вирішальний кидок)

Серія кидків для визначення переможця гри: 0:0. Шаманський (воротар), 0:0. Буценко (втрата шайби), 0:0. Караульщук (воротар), 0:0. Докшин (воротар), 0:0. Секірко (повз ворота), 0:0. Кочетков (воротар) – зміна черги – 0:0. Бабинець (повз ворота), 0:0. Тимченко (воротар), 1:0. Шахворостов, 1:1. Коляда, 2:1. Нікіфоров, 2:1. Коляда (воротар)

Рахунок серії: 2:0