1366
0

ЧУ. Донбасс победил Витязь

Дончане одержали победу в последнем матче первого этапа чемпионата

Перед стартом півфінальної серії плей-офф донецький «Донбас» та харківський «Витязь» провели генеральну репетицію початку другого етапу чемпіонату.

Фаворити зустрічі, хокеїсти із Донецька, здобули перемогу й у шостому очному протистоянні команд в національному чемпіонаті. Втім легкою цю звитягу «Донбасу» не назвеш. Рахунок у зустрічі було відкрито лише в середині другої 20-хвилинки. Остаточно довести матч до переможного кінця донеччанам вдалося завдяки хорошій реалізації чисельної переваги та втоми суперників у третьому періоді.

Вже 16 березня команди розпочнуть півфінальну серію поєдинком у Дружківці. І не зважаючи на рахунок цього матчу, легкої прогулянки у лідера чемпіонату не буде.

«Витязь» – «Донбас» – 0:5 (0:0; 0:1; 0:4)

12 березня 2016 року, 16:00. Арена «Салтівський лід»

Судді: О. Глуховський, А. Гладченко, А. Бакуменко, А. Ходячих

Витязь: Харитонов (Вязовов, 45:37). Панасенко – Муль, Піддубний – Оксененко, Кривда – Попов. Сальніков – Большаков – Кривонос, Кобіков – Максименко – Лазаренко, Янченко – Пономар – Посєвін.

Донбас: Напненко. Толстушко – Ігнатенко, Карп – Горбань, Петрухно – Вол. Алексюк, Катрич – Григор’єв. Шахворостов – Буценко – Захаров, Журун – Докшин – Кочетков, Куцевич – Кузьмік – Чердак, Ромащенко.

Голи: 0:1. Захаров (28:26), 0:2. Карп (Горбань, Докшин, 42:59 – більш.), 0:3. Буценко (Шахворостов, Толстушко, 43:39), 0:4. Карп (Кочетков, Докшин, 45:37 – більш.), 0:5. Шахворостов (Захаров, Буценко, 58:12 – більш.).

Штраф: 20 – 20