ЧУ. Дженералз громит Рапид

В киевском дерби «Генералы» одержали победу

1552
0
В матчі між «Дженералз» та «Рапідом» інтрига почала зникати вже на першій хвилині зустрічі. Лише 21 секунда знадобилася Сергію Афанасьєву, щоб відкрити рахунок у зустрічі. Наступні п’ять шайб господарів також провели захисники. А в третьому періоді компанію їм склав Даніїл Скрипець. Реноме нападаючих підтримали Олександр Караульщук та Олексій Мельников (який цей сезон розпочинав саме у обороні).

«Дженералз» – «Рапід» – 11:2 (2:0; 7:0; 2:2)

27 лютого 2016 року, 14:30. Арена «АТЕК», 100 глядачів

Судді: А. Сєврук

Дженералз: Селіверстов. Толкунов – Афанасьєв, Побєдоносцев – Скрипець, Боєвих – Д. Хонін, Шпак. Караульщук – Гніденко – Кіча, І. Савченко – Шаманський – Слюсар, Тимченко – Вал. Алексюк – Секірко, І. Дворник – Мельников – Коляда.

Рапід: Степанков, О. Хонін. Журавель, Курпіч, Маслов, Порупа, І. Романенко, Савчук. Єфімов, Ю. Ігнатенко, Ісламов, Бобков, Вербенко, М. Дворник, Черніченко, Чобанян, Шапіро.

Голи: 1:0. Афанасьєв (Караульщук, Кіча, 0:21), 2:0. Афанасьєв (Караульщук, Гніденко, 10:26), 3:0. Афанасьєв (Толкунов, 20:13), 4:0. Д. Хонін (Слюсар, Гніденко, 23:56), 5:0. Толкунов (Караульщук, Гніденко, 26:53), 6:0. Побєдоносцев (Слюсар, І. Савченко, 33:53 – більш.), 7:0. Караульщук (Кіча, Гніденко, 34:06), 8:0. Мельников (І. Дворник, Коляда, 35:46 – більш.), 9:0. Мельников (Коляда, І. Дворник, 39:54), 10:0. Скрипець (Мельников, Коляда, 46:48 – більш.), 10:1. Чобанян (М. Дворник, Журавель, 51:16), 11:1. Вал. Алексюк (Тимченко, Секірко, 54:59), 11:2. Чобанян (59:08).

Штраф: 16 – 8