Дончане крупно переиграли Рапид

1773
1
Донецький «Донбас» вп’яте з крупним рахунком переміг столичний «Рапід».

Рахунок у звітному поєдинку було відкрито вже на 12-й секунді. А ще до того, як секундна стрілка зробила перший повний оберт, шайба вдруге побувала у воротах Володимира Степанкова.

Довести справу до перемоги для гостей проблем не склало. Тим більше, що суперник швидко вибився із сил через коротку лаву запасних – на матч проти лідера змагання кияни виставили лише п’ятнадцять хокеїстів. Хоча й свою маленьку перемогу «зелені» здобули: на початку третього періоду Богдан Єфімов розпечатав ворота донеччан.

Окремо варто відзначити досягнення захисника «Донбасу» Дениса Петрухна, який протягом 12 хвилин та 38 секунд третього періоду встиг оформити хет-трик.

«Рапід» – «Донбас» – 1:17 (0:6; 0:3; 1:8)

23 січня 2016 року, 15:00. Палац Спорту

Рапід: О. Хонін (Степанков, 20:00). Савчук – І. Романенко, Журавель – Борисов, Маслов – Ровінець. Вербенко – Геращенко – Шапіро, Єфімов – М. Дворник – Ісламов, Вал. Андрєєв.

Донбас: Напненко (00:00 – 30:00), Дьяченко (30:00 – 59:33, 59:47 – 60:00). Петрухно – Толстушко, Таран – Карп, Ігнатенко – Григор’єв. Бабинець – Буценко – Куцевич, Захаров – Варламов – Кочетков, Журун – Докшин – Чердак, Нікіфоров – Кузьмік – Ромащенко.

Голи: 0:1. Бабинець (Нікіфоров, Толстушко, 0:12), 0:2. Кочетков (Таран, Карп, 0:54), 0:3. Кузьмік (Ромащенко, Петрухно, 10:23), 0:4. Докшин (Петрухно, Чердак, 14:10), 0:5. Буценко (Нікіфоров, Бабинець, 18:59), 0:6. Захаров (Варламов, Таран, 19:27), 0:7. Журун (Чердак, Докшин, 24:04), 0:8. Нікіфоров (Толстушко, Бабинець, 30:00), 0:9. Буценко (Кочетков, Бабинець, 34:55 – додатковий гравець), 0:10. Петрухно (Нікіфоров, Буценко, 42:34 – більш.), 1:10. Єфімов (М. Дворник, Геращенко, 45:10), 1:11. Петрухно (Чердак, Докшин, 51:06), 1:12. Кочетков (Бабинець, Варламов, 54:28), 1:13. Петрухно (Докшин, Толстушко, 55:12), 1:14. Буценко (Нікіфоров, Григор'єв, 56:38), 1:15. Захаров (Варламов, Петрухно, 57:24  – більш.), 1:16. Буценко (Петрухно, Нікіфоров, 58:56  – більш.), 1:17. Буценко (Захаров, Петрухно, 59:47  – додатковий гравець).

Штраф: 12 – 8

Нереалізований штрафний кидок: Кочетков (40:46, воротар)