|
2755
5

Кременчуг проигрывает дебютный матч в Континентальном Кубке

«Кременчуг» уступает «Шахтеру» Солигорск первый матч в полуфинале Континентального Кубка

Віце-чемпіон України хокейний клуб «Кременчук» у французькому Руані дебютував у розіграші Континентального Кубку. Втім перший млинець команди з Полтавщини виявився глевким – помаранчево-білі поступилися чемпіону Білорусі – солігорському «Шахтарю».

Протягом усього поєдинку більш досвідчені білоруси володіли ігровою та територіальною перевагою. Українська команда розраховувала здебільшого на контратаки. Слід сказати, що стратегія нашої команди у першому періоді працювала досить непогано. Номінальні господарі кілька разів змусили понервувати голкіпера гостей Максима Малютіна. Білоруси ж свої шанси використали. Спочатку Кирило Брикун скористався позиційною помилкою захисту кременчужан, а наприкінці періоду екс-гравець молодіжної збірної України Віктор Андрущенко вдруге вразив ворота Михайла Шевчука після доволі сумнівного вилучення Кирила Жовніра.

Якщо у першому періоді українці мало в чому поступалися іменитому супернику, то другу 20-хвилинку «Шахтар» виграв переконливо. Номінальні гості тричі запалювали червоне світло за воротами опонентів, при цьому не використавши ще кілька реальних нагод для збільшення рахунку.

Зробивши гру, чорно-помаранчеві заспокоїлися. Тому третій ігровий відрізок команди відіграли на зустрічних курсах. Найкращий шанс відзначитися у складі нашої команди мав Юрій Петранговський, після кидка якого шайба перевірила на міцність каркас воріт. А ось «шахтарі» свій шанс використали, знову відзначившись у більшості.

ХК «Кременчук» поступився у своєму першому матчі на турнірі в Руані, втім ще має шанси на вихід до Суперфіналу. Завтра команда Дмитра Підгурського зустрічатиметься з господарями турніру – «РУан Драгонс».

ХК «Кременчук» (Кременчук, Україна) – «Шахтар» (Солігорськ, Білорусь) – 0:6 (0:2; 0:3; 0:1)

20 листопада 2015 року, 17:30. Патінуа Іль Лакруа (Руан, Франція), 1022 глядачі

Судді: Д. Гампер (Італія), Я. Грумсен (Данія), К. Гонсалвеш (Франція), Ф. Порьє (Франція)

Кременчук: Шевчук. В. Романенко – Акимов, Дегтярьов – Сірченко, Варивода – Жовнір, Качмар – Муль. Луговий – Карпенко – Петранговський, Коренчук – Чернишенко – Бойков, Підгурський – Т. Гриценко – Янішевський, Мікулко – Костюк – Лисак.

Шахтар: Малютін. Горанін – Маслеников, Карєв – Лєтов, Сушко – Дурнов, Станевич. Левко – Карабанов – Малиновський, Андрущенко – Усенко – Демков, Камбович – Чупріс – Хлебніков, Брикун – Кунцевич – Левша.

Голи: 0:1. Брикун (7:19), 0:2. Андрущенко (Демков, Левша, 18:54 – більш.), 0:3. Сушко (Кунцевич, 32:08), 0:4. Горанін (Демков, Андрущенко, 32:45), 0:5. Левша (Демков, Дурнов, 37:51 – більш.), 0:6. Левша (Демков. Усенко, 59:34 – більш.).

Штраф: 18 – 4

Кидки: 11 – 46

Найкращі гравці: Шевчук – Брикун